Forum Vesne Zmijanac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....

Ići dole 
+18
viki
Irma
fanatik
mackicamaca
Boki78
Tea
popov
Zmijanko
Banex
Vizionar
mysterX
vesna83
Ivan_Vesna
ZMIKICA
NEODOLJIV29
Igor
sydy87
Admin
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyNed Nov 16, 2008 7:47 am

O drago mi je da si i ti jedna od onih koji snezanu savic volimo, jos je i VIKI TU I ONA JE OBOZAVA KAO I JA, mada nas je nazalost premalo a sneza ima tako lijepu boju glasa u prelijepe pjesme zasluzuje mnogo vise.
Nazad na vrh Ići dole
arena
Admin
arena


Broj poruka : 717
Datum upisa : 11.06.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyPon Nov 17, 2008 2:04 am

...a reklo je nece vise , ni da voli ni da ljubi...
Nazad na vrh Ići dole
Banex

Banex


Broj poruka : 365
Lokacija : wien
Datum upisa : 17.04.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyPon Nov 17, 2008 2:03 pm

Zasto te toliko volim,e tu pesmu mnogo volim...
Nazad na vrh Ići dole
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyPon Nov 17, 2008 7:28 pm

Da ta pjesma , zasto te toliko volim, je meni definitivni njena najbolja i najdraza pjesma, ali volim i ostale kao, sanjacu te sanjaj me, osecam te osecam, nova ljubav, crvena je zora, topim se nestajem. sreli smo se jednog maja i jedna prelijepa balada koju bi volio da VEKI ODPJEVA topolska 18, ta pjesma je za mene nesto posebno.....
Nazad na vrh Ići dole
Banex

Banex


Broj poruka : 365
Lokacija : wien
Datum upisa : 17.04.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyUto Nov 18, 2008 12:57 am

A jel znas onu njenu baladu "Molim te nemoj ici,ostani bar jos malo,molim te kazi nesto,sto bi mi nade dalo..."
Nazad na vrh Ići dole
arena
Admin
arena


Broj poruka : 717
Datum upisa : 11.06.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptySre Dec 03, 2008 1:40 am

Dzaba predlozi kad administrator osecam napravio forum i zbrisao... ja bi volela kad bi se napravio jedan deo multimedija i postavile Vesnine pesme....
Nazad na vrh Ići dole
popov




Broj poruka : 47
Datum upisa : 19.04.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptySre Dec 03, 2008 1:30 pm

U pravu si, Arena. Mislim da treba da se napravi novi forum, o kome da se brinu administrator i moderatori - sve da bude kao na ostalih foruma...Ali nazalost ja se nikako ne razumem od te stvari...
Nazad na vrh Ići dole
Banex

Banex


Broj poruka : 365
Lokacija : wien
Datum upisa : 17.04.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptySre Dec 03, 2008 2:33 pm

Bilo bi par nas koji bi to radili kako treba,ali ADMIN-a nema...
Nazad na vrh Ići dole
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptySre Dec 03, 2008 10:22 pm

covjek je prezauzet ocigledno.........
Nazad na vrh Ići dole
arena
Admin
arena


Broj poruka : 717
Datum upisa : 11.06.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyČet Dec 04, 2008 12:27 am

Ja bi pomogla isto, pa majku mu naucila bi. Ovde su potrebni moderatori!
Nazad na vrh Ići dole
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyPet Dec 05, 2008 9:18 am

Za tako nesto je najbitnije vrijeme, potrebno je mnogo vremena a kao sto znamo danas malo ko raspolaze sa tim naveliko, svi smo nekako prezauzeti i u stressu......
Nazad na vrh Ići dole
arena
Admin
arena


Broj poruka : 717
Datum upisa : 11.06.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptySub Dec 06, 2008 12:27 am

Pa samo kad bi znala kako ja bi ga vodila majkemi. Ja imam uvece iza 23h i budna sam do 2 ujutru jer ne moram da ustajem rano jer imam popodnevne i vecernje obaveze..
.
Nazad na vrh Ići dole
mysterX




Broj poruka : 81
Datum upisa : 10.06.2008

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyPon Dec 15, 2008 4:47 pm

Da se pod hitno mijenja izgled foruma...boja ,baner...
Nazad na vrh Ići dole
Zmijanko




Broj poruka : 7
Datum upisa : 19.06.2008

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyNed Dec 21, 2008 12:30 am

Cao narode.
Potrebne su mi neke informacije.
Ima li kod od vas adresu sa koje bih mogao skinuti 2 Vesnine pesme u mp3 formatu, trazim ih ocajnicki
1. "Da mi je ruka tvoja" (mislim da je sa video kasete iz '86.) i
2. "Daruj mi tren" (pevala je na Ilidzi 2008 u revijalnom delu).
Hajde, pa ako neko zna neka ostavi komentar.
Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyNed Dec 21, 2008 1:58 am

Prvu pjesmu mozes da skines na stranici nostalgija i jos neke pogledaj na google at. besplatna narodna muzika za snimanje inace to mi je jedna od naj pjesama, a druga pjesma ne znam gdje posto je to ultra stara pjesma od silvane armenulic, nije VESNINA; ALI POGLEDAJ U NAVEDENOJ ADRESI:
Nazad na vrh Ići dole
Zmijanko




Broj poruka : 7
Datum upisa : 19.06.2008

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptySub Dec 27, 2008 1:44 pm

Cao Neodoljivi,
uzalud sam trazio ovu stranicu, nisam je nasao. Na nostalgiju nisam isao, jer oni traze da koristis njihovog provajdera. Nego, bilo bi najbolje kad bi mi dao tacan link (ovo sto ide preko google.at) sa kog mogu skinuti bar ovu "Da mi je ruka tvoja" u mp3. Uzgred, srecna nova i sve naj, naj... Pozdrav
Nazad na vrh Ići dole
Mirkec

Mirkec


Broj poruka : 21
Godina : 52
Lokacija : AUSTRIJA SALZBURG
Trenutno se osecam : FENOMENALNO
Datum upisa : 06.01.2009

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyNed Jan 11, 2009 3:27 pm

Sve pohvale za web i forum ova zena zasluzuje ovako nesto
Extra je i fenomenalno.
Podrzavam u potpunosti.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.hanka-paldum.com
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyPet Feb 06, 2009 11:19 pm

Raduje me sto nas je iz dana u dan sve vise i vise tu na forumu,i znam da nas ima jos mnogooooooooo vise koji volimo Vesnu Zmijanac i njene pjesme, ali nazalost ne razumijem zasto se svi ne oglasavaju ovde na forumu, zasto ne zele svi da podjele sa nama svoje utiske, zelje uspomene i sve vezano za veki sa nama ovde. bilo bi lijepo kad bi se i ostali oglasili bar ponekad,ipak nije mi jasno da nas samo par tu dolazi i par nas pokusavamo da zadrzimo forum, tj da i dalje zivi. steta velika.....
poz. i uzivajte u nadi da ce svi uzeti malo slobodnog vremena i navratiti na forum......
Nazad na vrh Ići dole
viki

viki


Broj poruka : 29
Godina : 38
Lokacija : Makedonija
Trenutno se osecam : odlicno
Datum upisa : 20.06.2008

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptySub Feb 07, 2009 12:04 am

Neodoljiv 29 ovo sto si rekao je stvarno tacno!I steta sto nas nema malo vise na ovaj forum! Mozemo bar da pricamo, citamo novine svi , slusamo njene pesme , pa bar da podelimo utiske! Desava se ponekad da nema uopste nisto novo napisano i tako! Ne mora da se postavljaju fotke, snimke,,,, za to treba vremena malo vise a svi smo zauzeti ,,, ali bar da popricamo , sta se to novo desava snjom! Ja sam raspolozena da pricam Za Vesnu uvek! Evo tenutno mi je aktuelan album Istina,,,,,, Preslusavam njene pesme bas ovih dana!
Nazad na vrh Ići dole
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptySub Feb 07, 2009 12:17 am

Jao obozavam taj album i pjesmu ne ide to, ja slusam ovi dana najvise gagu novi cd, i moram da priznam da mi je postao drag, trebalo mi je malo vise vreme ali zavolio sam ga posebno pjesme sve bi dala da si tu, jedino moje i ti me rani. a posle par puta naravno dolazi veki, jer be nje nei ide nikako nista, cak nijedan dan nemoze bez nje, kod mene je trenutno aktuelna pjesma ako ga vidis srecnog i moja najdraza pitaj mene kako mi je,koju ponekad i 10 puta ponavljam zaredom....nesto me uhvatilo ovi dana, ne znam sta mi je.... smijeh...
Nazad na vrh Ići dole
Banex

Banex


Broj poruka : 365
Lokacija : wien
Datum upisa : 17.04.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptySub Feb 07, 2009 2:19 am

Zar ti nisam rekao da je Gagin album odlican i kvalitetan?Prosto mora da se preslusa nekoliko puta da bi se doziveo na pravi nacin.

Sto se mene tice,ja ovih dana vrtim po 10-ak puta "Tri noci ne spavam". Mnogo volim taj Vesnin narodnjak-prosto harmonika ubija!
Nazad na vrh Ići dole
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptySub Feb 07, 2009 9:15 pm

Da upravu si....
Na prvo slusanje nije mi zvucalo sve najbolje i najljepse, bio sam pomalo cak i razocaran, pitao sam se gdje je ona gaga koju svi poznajemo i koju ja takodje mnogo postujem i volim a pre svega njen glas i pjesme.. ali bio je to album pomalo drugaciji od onih ranije koje smo slusali od nje, ali posle par puta mi je postao drag obozavam ga,posebno balade u kojima zvuci savrseno i moram da priznam da je u njima extra dokazala opet koje bio i ostao dragana mirkovic obozavam pjesme sve bi dala da si tu, jedino moje, ti me rani, nesto lepo...

Veki i njena pjesma koju takodje mnogo volim tri noci ne spavam,jao to je melem za dusu i srce,u toj pjesmi zvuci echt perfekt i savrseno a obozavam kad veki pjeva takve pjesme.
Nazad na vrh Ići dole
Banex

Banex


Broj poruka : 365
Lokacija : wien
Datum upisa : 17.04.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyNed Feb 08, 2009 12:25 am

Vidis kako se ti i ja lepo slazemo...A kad ce da mi stignu kasete Laughing Laughing Laughing
Nazad na vrh Ići dole
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptyNed Feb 08, 2009 8:54 pm

Lijepo je to sto je tako, samo kad je zoki u pitanju onda smo totalno razliciti ja je obozavam,ustvari njene pjesme a ti poludis od nje sto nikako ne mogu da razumijem... ej obecavam ubrzo.-)
Nazad na vrh Ići dole
maslacak

maslacak


Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.08.2008

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 EmptySre Mar 18, 2009 3:47 am

Hoce li se pojaviti NEKO da sredi baner i forum kakav Vesna zasluzuje. Ideje su super ali treba malo da se sredi. Nisam imala net neko vreme i vidim jos nista.


Poslednji izmenio maslacak dana Sre Mar 18, 2009 3:51 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....
Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Vesne Zmijanac :: OBAVESTENJA :: WWW.VESNA-ZMIJANAC.COM-
Skoči na: