Forum Vesne Zmijanac
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PrijemGalerijaLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....

Ići dole 
+18
viki
Irma
fanatik
mackicamaca
Boki78
Tea
popov
Zmijanko
Banex
Vizionar
mysterX
vesna83
Ivan_Vesna
ZMIKICA
NEODOLJIV29
Igor
sydy87
Admin
22 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Banex

Banex


Broj poruka : 365
Lokacija : wien
Datum upisa : 17.04.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyPet Avg 22, 2008 2:58 pm

Dobrodosla,uzivaj ovde sa nama!!!Super pises,ne brini,iz svake tvoje reci izvire iskrenost i ljubav,a to je nekako najbitnije...
Nazad na vrh Ići dole
viki

viki


Broj poruka : 29
Godina : 38
Lokacija : Makedonija
Trenutno se osecam : odlicno
Datum upisa : 20.06.2008

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyPet Avg 22, 2008 4:43 pm

Ljudi, hvala vam puno i ja cu biti na ovaj forum jer obozavam Vesnu , nadam se da ce da dodje i kod nama u Makedonii pa da postavim i neke fotke posto ako ona ovde dojde ja cu biti na njen nastup sta god da se desi! Nikada ni sam bila na nastup i zao mi je zbog toga! Moji roditelji bili su puno puta , nosili su i meni ali ja sam bila mala i ne secam se nicega! Pozdrav za Tea, Banex, Neodoljiv i Popov , i jos jednom hvala! Ima nsto sto nas povezuje , jer smatram da one ljude koje slusaju Vesnine pesme da razmisljaju na poseban nacin i da to mora da budu emotivni ljudi, ja ne poznajem ni jednu pesmu koja je Vesna loso otevala, sve njene pesme su odlicne , nema nesto da mi se ne svidja nisam nasla jos nesto takvo, i sta god bude ona snimila sigurna sam da to bice dobro.Jednostavno to je zena koja ne peva pesme koje traju mesec dana, to su pesme koje ostaju zauvek jer moja baka ima 80 godina, ona zna sve Vesnine pesme , jos cita novina i kad god bude procitala nesto ruzno o Vesni ona je nervozna , psuje novinare i se nervira sto je Vesna nema u mediji da nesto kaze o sebe i da to pojasni.Hvala vam jos jednom na dobar prijem i ja cu sad da budem malo aktivnija. Pozdravvvvv svima!
Nazad na vrh Ići dole
vesna83

vesna83


Broj poruka : 159
Godina : 41
Lokacija : Subotica (okolina)
Trenutno se osecam : super
Datum upisa : 08.03.2008

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyPon Sep 01, 2008 4:02 pm

Dobro dosla na forum ....pozdrav svima
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea


Broj poruka : 155
Lokacija : Makedonija
Datum upisa : 04.05.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyPon Sep 01, 2008 4:08 pm

Imam jedno pitanje. Zasto kada kliknem na onaj logo tj slika na vrhu, nece automatski da me odvede do index foruma, pa moram kliknuti na "Prijem" ili "Forum Vesne Zmijanac". Nekako sam naviknula da to radim preko logo-a pa sad mi je sve to malo cudno hehe. Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mira-skoric.com
maslacak

maslacak


Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.08.2008

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyPon Sep 01, 2008 5:59 pm

Nova sam ovde.Vesna mi je jedna od omiljenih pevacica.Pratila sam i ranije samo nisam se reg.Zanima me ko je aministrator foruma?Jer ovaj baner stoji mesecima.Mislim da bi to moglo malo lepse da se sredi.Ovako mi je veoma drago sto Vesna ima svoj forum.
Nazad na vrh Ići dole
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyPon Sep 01, 2008 11:53 pm

Dobro dosla i uzivaj sa nama. nove ideje i predlozi su uvjek super.....
Nazad na vrh Ići dole
maslacak

maslacak


Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.08.2008

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyUto Sep 02, 2008 1:34 am

Hvala puno na dobrodoslici Smile
Nazad na vrh Ići dole
Banex

Banex


Broj poruka : 365
Lokacija : wien
Datum upisa : 17.04.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyUto Sep 02, 2008 2:27 pm

Uzivaj sa nama!
Nazad na vrh Ići dole
maslacak

maslacak


Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.08.2008

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptySre Sep 10, 2008 4:35 pm

Tek sam sada provalila smajlice :lol!:Super je forum, samo Vesna ima jos dosta fanova koji ne znaju za njega. Ovo je malo clanova za zvezdu kao sto je Vesna.
Nazad na vrh Ići dole
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptySre Sep 10, 2008 6:11 pm

Da, u pravu si, previse nas je malo, ali bogu hvala iz dana u dan nas je sve vise i vise. Znam da mnogi i ne znaju za ovaj forum nazalost ali s vremenom ce saznati. Vesna Zmijanac ima mnogo obozavalaca i ona to zasluzuje, jer ipak je bila i ostala pjevacica svih vremena....
Nazad na vrh Ići dole
maslacak

maslacak


Broj poruka : 14
Datum upisa : 30.08.2008

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyPet Sep 19, 2008 2:12 am

Ima ih dosta. Ali ne znaju sa forum. Ali saznace se, polako....
Nazad na vrh Ići dole
ktachy




Broj poruka : 1
Datum upisa : 25.09.2008

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyČet Sep 25, 2008 2:08 pm

Ja sam iz Bugarske.Vesna ja naj bolja.sjajna je.
Nazad na vrh Ići dole
Banex

Banex


Broj poruka : 365
Lokacija : wien
Datum upisa : 17.04.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyČet Sep 25, 2008 4:38 pm

Tako je,dobrodosla,uzivaj sa nama.
Nazad na vrh Ići dole
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyČet Sep 25, 2008 6:52 pm

Ktachy........ ciao i dobro dosla,uzivaj na forumu nase najbolje i najdraze pjevacice i naravno sa nama koji je svi volimo.
Nazad na vrh Ići dole
arena
Admin
arena


Broj poruka : 717
Datum upisa : 11.06.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyČet Nov 13, 2008 4:55 pm

1. Ko je ovde administrator?
2.Zar mora bas ova Vesnina slika od pre 18 godina da drezdi kad otvorimo form?Zena je uradila nove fotke i treba to lepo uraditi.
3. Podforumi su jako konfuzni! Neke teme se ponavljaju a to niko ne vodi racuna.
4.Na forumu mogu diskutovati samo registrovani korisnici a sve koji to nisu pobrisati im postove.
5.Kad bi bilo nekog reda privuklo bi vise ljudi, mnogo se vise pise i prica o Vesni na podforumima drugih pevacica nego na samom ovom njenom!
6.Da li ona zasluzuje to?
Nazad na vrh Ići dole
Banex

Banex


Broj poruka : 365
Lokacija : wien
Datum upisa : 17.04.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyČet Nov 13, 2008 6:09 pm

1.Administrator je anoniman,ali ja znam ko je.
2.Slazem se za banner,trebali mi konacno novi da postavimo,nadam se da ce ADMIN to videti
3.Slazem se i sa ovim,treba to sve malo preurediti
4.Samo registrovani!
5.Itekako je potrebna reklama ovog foruma,mnogi postovaoci dela i lika VZ ne znaju za njega
6.Odgovor je NE
Nazad na vrh Ići dole
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyČet Nov 13, 2008 11:31 pm

Kao prvo lijepo je da si ti ti jedna od nas ,koji volimo VESNU I NJENE PJESME i raduje me licno sto nas je iz dana u dan sve vise i vise. Pre svega treba da budemo srecni sto forum uopce i postoji i zbog tog sam mnogo, mnogo zahvalan, to sto se neke teme ponavljaju je bila mala greskica na pocetku mada je zadnje vrijeme ok.
Zatim ne vidim ovde nista lose na forumu i ne vidim razlog da se ne registrovani clanovi brisu, svi su dobro dosli. Ovaj forum je jedan od rijetki na kojem jos nisam procitao neke uvrede izmedju clanova sto znaci ponasanje je jako dobro, a tolerancija je na visokom nivou sto je najbitnije za jedan ovakav forum cak sto vise meni se mnogo dopada sto na srecu niko ne koristi primitivne izraze i nema vredjanja, dakle postuje se svako i svaki novi clan je dobro dosao i mi koji smo tu duze uvjek sve pozdravimo i pozelimo dobrodoslicu svima.
Zbog slika mozda si u pravu ali na tim slikama je vesna u razlicitim izdanjima i takvu je ustvari najvise poznajemo mnogi mi ovde.
Bio sam vise puta na forumu neki drugi pjevaca , gdje je tema bila VEKI ali tu se pise sve i svasta nazalost, i to je bio razlog da ne posecujem vise takve forume,a jedan od njih je nazalost i grand forum, gde mi se smucilo.... sve lici na neukus i lose ponasanje. covjek treba da prvo sebe cijeni i postuje pa onda sve druge oko sebe, dakle ne volim kad neko napise neke gluposti o vesni ; PIJANA ; DEBELA itd. a ustvari sve je neistina. zelim da kazem postovanje je najbitnije.
I jos nesto , ovaj forum ne postoji dugo tako da ljudi jos mnogi ne znaju za njega ali na srecu broj se povecava iz dana u dan.
Moje licno misljenje, sorry ako neko ima drugacije misljenje ne zelim nikog da uvredim.
Pozdrav za sve clanove na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
Tea

Tea


Broj poruka : 155
Lokacija : Makedonija
Datum upisa : 04.05.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyČet Nov 13, 2008 11:51 pm

Banex ::
1.Administrator je anoniman,ali ja znam ko je.

Sa ozbriom da su jjb, df i vc prijatelji sajta, znam i ja study

Nego, salim se malo. Smatram da se treba malo promeniti dizajn foruma. Ovako je malo bezveze.
I treba reklama. Ovaj forum postoji godina i po, cak mozda i vise ako se ne varam, a ima neke forume koji postoje manje od godinu dana a imaju isto cak ima i takvih koji imaju vise clanova nego ovaj. Ali za to je naravno potreban admin i urednicki tim. Govorim samo o net reklami, ne govorim o cuvenoj taktici koji primenuju nase estardne zvezde, a to je reklama sajta u svaki intervju, sto je dobro samo ako je u umerenim kolicinama, ostalo je sve bedno i po meni glupo. afro
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mira-skoric.com
viki

viki


Broj poruka : 29
Godina : 38
Lokacija : Makedonija
Trenutno se osecam : odlicno
Datum upisa : 20.06.2008

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyPet Nov 14, 2008 4:16 pm

Ja sam srecna sto Vesna ima svoj forum, jer nije ga imala dogoo pa mi koji volimo nju stalno smo pisali nesto na druge forume.Inace btsandra upravu si da treba da ima neke nove aktuelne fotke koje prate njene nove stvari u karijeri ali kazem na ovaj forum atmosfera je super, ima postovanja.Ja recimo neznam dobro srpski jezik (zivim u Makedonii) i tesko mi je da pisem , pa na neke forume bila sam ismejavana zbog toga! Znate ljudi ,meni se ovde atmosfera svidja , ima diskusije ali nema uvrede.To je najbitnije.Svi smo iz razlicitih krajeva sveta, to je zanimljivo, drugo,mi ovde VOLIMO VESNU i to se oseca po tome kako pisemo o njoj!Jer smo ovde zbog nje!
Inace kritike su sasvim ok! Ali ovaj forum nema reklama! To je veoma loso , jer radi se o jednoj izvanrednoj pevacici (zena traje godinama) ali u ovo vreme prolazi sund, kvaliteta nigde! NAZALOST!
Inace meni je njbitno da se ja ovde osecam lepo kad pisem i citam o Vesni! Drugo me ne zanima.Ima ovde dosta clanova ali aktivni su samo recimo 20. Nije bitno samo da se nesto postavi , fotke ,snimke bitni su i komentari kako i sta Vesna radi i sta mi mislimo o tome! Ja bi htela da se pise o njoj pa svako ima pravo na misljenje, ali bez uvrede a mi to ovde radimo, jer mozda nas je 20 ali mi ponavljam VOLIMO VESNU! Iskreni smo i pisemo o njoj i pozdrav za sve na ovaj forum.Meni je ovde prijatno i ostacu tu!
Nazad na vrh Ići dole
arena
Admin
arena


Broj poruka : 717
Datum upisa : 11.06.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptySub Nov 15, 2008 12:38 am

Cinjenica da se na drugim sajtovima mnogo vise pise o Vesni! Otidjite na Ceca Online, toliko pohvala ima na njen racun i to sve sami pozitivni komentari ali problem je i postavlja se pitanje, gde su ti fanovi sa drugim sajtovima ovde???
Nazad na vrh Ići dole
Banex

Banex


Broj poruka : 365
Lokacija : wien
Datum upisa : 17.04.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptySub Nov 15, 2008 1:02 am

Lepo se pise o Vesni na Ceca online i na www.dragana-forum.com, ali ovi sa jjb su bas takvi kako ih opisa Neodoljivi.Ako je i ne hvalis,i ako nije prva u svemu,odmah budes omalovazavan i bacen u cosak.Nas drug Vlatko je imao dosta problema sa njima,a toliko je puno uradio za taj forum.
Nazad na vrh Ići dole
NEODOLJIV29

NEODOLJIV29


Broj poruka : 403
Lokacija : austrija
Datum upisa : 19.10.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptySub Nov 15, 2008 2:46 pm

Na mene su najvise alergicni imam osjecaj.. ali umem da zivim i dalje lijepo sa tim njihovim ponasanjem, NEUKUSNIM
mnogi zaboravljaju da su ukusi razliciti u svemu pa i u muzici i pjesmama i ne bi bilo lijepo kad bi svi voljeli iste stvari..
ja npr. obozavam pjesme od ZORICE BRUNCLIK i posebno volim snezanu savic i njen NEZNI GLAS I PJESME dok mnogi imaju drugacije ukuse ali to je ok. i sve tolerisem.

Dakle kao sto sam vise puta pisao najbitnije je u zivotu tolerancija i postovanje, RESPEKT.
Nazad na vrh Ići dole
arena
Admin
arena


Broj poruka : 717
Datum upisa : 11.06.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyNed Nov 16, 2008 1:05 am

I ja volim Snezanin glas...
Nazad na vrh Ići dole
Banex

Banex


Broj poruka : 365
Lokacija : wien
Datum upisa : 17.04.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyNed Nov 16, 2008 2:15 am

Vidite kako smo mi istog senzibiliteta...
Nazad na vrh Ići dole
arena
Admin
arena


Broj poruka : 717
Datum upisa : 11.06.2007

KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 EmptyNed Nov 16, 2008 2:35 am

Nova ljubav, nova ljubav opet moje srce budi...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....   KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI..... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
KRITIKE, POHVALE, PREDLOZI.....
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Forum Vesne Zmijanac :: OBAVESTENJA :: WWW.VESNA-ZMIJANAC.COM-
Skoči na: